Column Left

12 Ocak 2024 Cuma

İstenmeyen Tüylerden 15 dakikada Tamamen Kurtulun

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

 Kadınların hayatı hiç de kolay değildir. Toplumun dayattığı güzellik standartları kazançlarının önemli bir kısmını harcamalarına ve beklentileri karşılamak zorunda kalmalarına sebep oluyor. Havaların ısınmasıyla değişen kıyafet seçimleri haliyle yeni masraflar doğuruyor.

Bu içeriğimizde sizlere istenmeyen tüylerden kurtulmak için sadece doğal yöntemlerin yeterli olduğunu ve kozmetik ürünlere yüzlerce lira harcamanıza gerek olmadığını anlatacağız.

Elbette ki en etkili yöntemlerden biri lazer epilasyon ancak aylarca süren seanslar ve cildinizin devamlı kızarık olması bu yöntemi daha az çekici hale getiriyor.

Sizinle paylaşmak üzere olduğumuz yöntemin herhangi bir yan etkisi yoktur ve tüm istenmeyen tüylerinizi ortadan kaldırmayı garanti ediyor. Tüylerinizden kurtarmanın yanında, cildinizi daha sağlıklı, parlak ve yumuşak hale getirecektir.

Bu harika yöntem için ihtiyacınız olan malzemeler

  • 2 yemek kaşığı bal
  • 1 yemek kaşığı yulaf ezmesi
  • 2 yemek kaşığı limon suyu

Hazırlanışı ve Uygulanışı

Yulaf ezmesini ezerek toz haline getirin ve tüm malzemeleri karıştırarak koyu bir macun oluşturun. Ardından tüylerden kurtulmak istediğiniz alanda 15 dakika kadar bekletin.

Ardından sıcak suyla durulayın ve ardından cildinize nemlendirici uygulayın. Haftada 2 – 3 kere uygulayın ve 1 ay boyunca devam edin. Bir ay boyunca uyguladığınız takdirde tüylerinizin azaldığını ve yer yer kaybolduğunu göreceksiniz.

KAYNAK: https://saglikpaylasimlari.com

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Hiç yorum yok:
Comments